Uncategorized

Ľadový hokej je v zimnej sezóne kolektívne športové hry provazovanou na ľade.

Tam kde je veľké množstvo hovory medzi hráčmi

Cieľom hry je presunúť puk do bránky súpera.Ľadový hokej je doslova extrémne vyžadujú pre lietanie začína, transformuje, pravidelné zmeny pokynov pohybu, náhle quiting tiež majú rýchle, ako aj tekutín pc herné činnosti s puk. Sila počas oblek je variabilný.Hráč nabruslí počas zápasu 5-5,5 km Grasgruber, Cacek 2008.

Tam-kde-je-veľké-množstvo-hovory-medzi-hráčmi

Olympijské športové aktivity: pretože 1920 ženy, 1998.Počiatočné MS: 1920 ženy 1990 Typ tony: intervalová s rotujúcimi signálu veľa.Obdobie zápasu: 3x20min internet čas hry bez prerušenia, trvá 10-20s, hráč na ľade pre o 40-60-tych rokov, nezamestnaný, pokiaľ ide 200s ton Intenzity: stredná maximálne.

Metabolické pokrytie: ATP-CP systém, anaeróbna glykolýza, a tiež kardiovaskulárne phosphorylation. Tréning sa sústreďuje okrem metód ako aj stratégie na rast rýchlosť vytrvalosť, alebo rast anaeróbna glykolýza. Počas letnej prípravy sa stane, podobne na rozvoj rýchlosti, sily, ako aj vytrvalostných schopností. Pre rozvoj rýchlosti, vytrvalosti pomocou intervalového tréningu na športovom sledovať. Na ľade je skôr vlaky, stratégie a techniky na videohry.

Zdravotné riziká.Ľadový hokej patrí medzi športy, kde sa obvykle stretávame s zranení. Toto je dostať sa do kontaktu s šport a zranenia sa objavujú v priamej duelov alebo vo zväzkoch dosky.

V dôsledku toho existuje aj konštantný tržné rany na tvári

Neuveriteľne, môžeme tiež stretnúť s pneumotoraxe, ktorý je tvorený vplyv bezplatné koniec palice, na hornú časť tela.Najčastejšia úrazy a škody, ktoré.

V-dôsledku-toho-existuje-aj-konštantný-tržné-rany-na-tvári

intenzívna zraňovať, vyvrtnutie kolena rozšírenie, trhanie a roztržka šľachy), strečing, ako aj trhanie svalovej hmoty, zlomeniny (torzia zlomenina znížená nohu a tiež členok zlomenín s trhanie väzy, zlomeniny nosovej kosti, krvácaní do ceny kladnej, odlúčenie sietnice. chronické: bolesti chrbta chrbtice.Kineziologická analýza.Mobilita: syntetické. Činnosť sekcií: cyklické, ako aj acyklické.

Na základných pohybového úlohy v ľadovom hokeji sa skladá z ice-korčuľovanie a tiež video herné činnosti, potom streľba a obrana. Zachytenie hovory pre pohyb v ramenného kĺbu, ako aj podstatnú silu svalov ramenného pletenca, ako aj celú ruku. Toto je premiestniť ktorej sa hráč pokúša umiestniť puk priamo do challenger je cieľ. Medzi najnáročnejších zábery využívané v hokeji sa nazýva golfového švihu.

Táto raketa je možné rozdeliť do 3 základných stupňoch: backswing, výstrel a rozširuje. V celom backswing hornej časti ramena alebo nohy drží palicu dole vracia za telo, alebo udrie priamo abdukci v ramenný kĺb, ktorý umožňuje sprísnenie m. deltoid svalovej hmoty rovnakej úrovni akromion et spinae, m. na stratus bývalý, m. supraspinatus, m. latissimus dorsi, m. teres major a kolená v predĺžení drží m. triceps brachii.

hornej končatiny drží hokej držať je vstupom horizontálne adduction v ramenného kĺbu m. pectoralis významné m. trojuholníkové vzruchu rovnakej úrovni clavicularis, m. coracobrachialis, ako aj ohnutia na koleno m. biceps brachii, m. odtrhnuté, m. brachioradialis.

Pri streľbe úpravy činnosti v horných končatinách od predchádzajúcej etape, ako horné končatiny drží palicu dole je rameno vstupom do ohnutia v ramenného kĺbu m. trojuholníkový sval rovnakej úrovni clavicularis, m. coracobrachialis, m. zbrane brachii caput breve, ako aj 2. drží palicu na vrchole, únos m. deltoid vzruchu pars akromion, m. na stratus bývalý, m. supraspiantus. Spodné rameno znížená končatiny sa dostane do supination m. biceps brachii a m. supinator, ako aj prieniku strely naznačuje, vytrvalosti m. triceps brachii.

Leave a Reply