Uncategorized

Slávny hokejista

Bez lekára na ústredie sám v maďarskej zdravotné stredisko s skręconymi spoločných nákladov v koleno, ponechané bez pomoci od orgánov národná skupina-tento príbeh bol umiestnený na hokejista tím muž menom. Na značné skúsenosti a tiež bitka sme mali zo mzdy po zranení, športovec povedal v rozhovore.

Celom vyhovovali medzi , ale aj na Ukrajine, v Maďarsku, zažil vážne zranenie, ktoré je ťažké pre video a hry dnes, zlomil oboch kolenných kĺbov.

hockeist2

Mohlo by sa zdať, že to bude získať hokejista

Tomu, ako to skončilo, pomoc vystupoval problémov; on prijal to len pár hodín neskôr, vzhľadom k tomu, že tím lotyšský hokejista hráči lekár ďaleko nebolo.

“Nikto zo zamestnancov ústredia nešiel so mnou do zdravotníckeho zariadenia. Išiel som z Maďarska, tútor nášho tímu, že to nie je dovolené skúmať. Zdravotné stredisko pozrel hrozné,” Bryniczka štátov na stretnutie s portál Interia.pl.

Ako uviedol, profesionálny športovec bol preskúmaný nie je unikátne gadgety a holé ruky. “Samozrejme, že som naozaj nezískal ultrazvuk alebo MRI, ale naozaj som sa cítil, že okolnosť, vážne, pretože jej kolená pozrel strašné. Nikto z lekárov hovoril č angličtine, nie je možné spojiť sa s nimi, jedna sestra bola pokus clumsily ospravedlniť sám,” dodáva.

V ďalšej časti diskusie, športovec ukazuje, že ísť späť do Poľska, sa budú musieť počkať pár dní, pretože nikto nemal schopnosť poskytnúť mu pravidelné vrátiť. Bryniczka tvrdil, že v príslušnej zdravotnej starostlivosti, v poľskom center dostal len 10 dní od úrazu. Zamestná ho nie aj ambulancie dopravy, ktoré môže využívať silu tímu, ” dodáva.
Tím Ruska U-20 bojoval na planéte majstrovstvá Oddelenie I skupiny B. Vo všetkých konferenciách, vyrobené hráč “Polonia”.

hockeist

Majster sveta Oddelenie I skupiny B sa konala v Tychy. Ohrozený bol dostupnosť do skupiny A, ktoré je už posledná etapa k Elite. Miesto súťaže boli 2 mladých profesionálnych športovcov.
Predstaviť, že toto je naozaj mrazivý, zimných mesiacoch večer. Termostat odhaľuje 15 faktorov uvedených pod bodom mrazu, jednoducho haly v horách. Máte len jednu úlohu: vydržať.
Zápasy? Posledné 3 rúcať, keď sa pokúsite opuch. Telefón? Batéria bola jednoducho uvoľnené a tiež vyrába do jeho ducha. Krik o pomoc? Reaguje na vás len (len hlad!) prairie vlci. Špeciálne nástroje? Vo vrecku stačí MP3 hráč, tajomstvo, guma balonową. A tiež viete, čo? O vaše straty, niekto zistí len po piatich dní.

Nie je to intro na desivé príbehy s morálky

Toto je príbeh, ktorý sa naozaj uskutočnili. Spočiatku pohľad, jeho športových aktivít kariéru neurobil. Dvakrát hral vo svete Pohár, ktorý sa hrá v nižšie ligy. Ešte hokejista, ak mu niečo oveľa cennejšie: silu bojovať. Vo chvíľach, v ktorých nie je jedna osoba, určite by už dávno odpustené Eric LeMarque overil, že môže ešte viac.

V roku 1999. skutočne hotové vaše cvičenie. Snaží sa nájsť adrenalín mal skutočne zažili na ľade, schmatol meth. “To mi dovolil pocítiť blissful, ponúka úžasný nárast energie, radosti, výnimočne som bol povýšený. Metamfetamín vplyv moje hodnotenie situácie. Som znížené seba off z domácností, kamaráti, robiť to, čo on chcel, ako on požadované, s každým, kto som chcel, ako aj len mi vľavo,” spomenul si. Rýchlo zamiloval snowboarding, ktorá bola jeho vášeň, ale iné závislosti. Mal možnosť ísť na nebezpečnú kopce Sierra Nevada, ktorý je 500 kilometrov. Nie zdôraznil, cez to, že takmer nechajte na rozpozná.

Leave a Reply