HC Lučenec

  •  Zväčšiť písmo
  •  Predvolená veľkosť písma
  •  Zmenšiť písmo
Úvod Rozpis zápasov

1.liga 9. + 8. ročnik - rozpis zápasov

 Email  Tlač  PDF
ORANGE I. liga starších žiakov  „B“ ( 9 + 8 )
 
Počet účastníkov : 11  
 
Účastníci :  
1. HKM Rimavská Sobota
2. MŠHK - mládež Prievidza
3. HK ALTIS Námestovo
4. HK Lokomotíva Nové Zámky
5. HC Petržalka
6. MHK Dolný Kubín
7. HK Levice
8. HC Lučenec
9. HK Ružomberok
10. HK 95 Považská Bystrica
11. MHK Dubnica nad Váhom
 
Hrací deň : sobota 09:00 a 11,30 hod., pondelok až piatok : 14,30 a 17,00 hod.  
Hrací  deň a začiatok  stretnutí v domácom  prostredí :  
MHK Rimavská Sobota : o 10,00 a 12,30 hod.  

Veková kategória st. žiaci : po 31.12.1997 do 01.09.2000 (ročník 1998,1999, do 01.9.2000)  

Model: každý s každým 1x doma a 1x vonku, - 20 zápasov / 22 kôl .
Bodovanie : 2 body – výhra, 1 bod – remíza, 0 – bodov prehra.
Vyžrebovanie:
1.   kolo:  sobota  28. 09. 2013 2.   kolo:  sobota  05. 10. 2013
11001/12001 Rim. Sobota - voľno 11007/12007 voľno - Levice
11002/12002 Prievidza - Dubnica 11008/12008 Lučenec - D. Kubín
11003/12003 Námestovo - P. Bystrica 11009/12009 Ružomberok - Petržalka
11004/12004 Nové Zámky - Ružomberok 11010/12010 P. Bystrica - Nové Zámky
11005/112005 Petržalka - Lučenec 11011/12011 Dubnica - Námestovo
11006/12006 D. Kubín - Levice 11012/12012 Rim. Sobota - Prievidza
3.   kolo:  sobota  12. 10. 2013 4.   kolo:  sobota 19. 10. 2013
11013/12013 Prievidza - voľno 11019/12019 voľno - Lučenec
11014/12014 Námestovo - Rim. Sobota 11020/12020 Ružomberok - Levice
11015/12015 Nové Zámky - Dubnica 11021/12021 P. Bystrica - D. Kubín
11016/12016 Petržalka - P. Bystrica 11022/12022 Dubnica - Petržalka
11017/12017 D. Kubín - Ružomberok 11023/12023 Rim. Sobota - Nové Zámky
11018/12018 Levice - Lučenec 11024/12024 Prievidza - Námestovo
5.   kolo:  sobota  26. 10. 2013 6.   kolo:  sobota 09 . 11. 2013
11025/12025 Námestovo - voľno 11031/12031 voľno - Ružomberok
11026/12026 Nové Zámky - Prievidza 11032/12032 P. Bystrica - Lučenec
11027/12027 Petržalka - Rim. Sobota 11033/12033 Dubnica - Levice
11028/12028 D. Kubín - Dubnica 11034/12034 Rim. Sobota - D. Kubín
11029/12029 Levice - P. Bystrica 11035/12035 Prievidza - Petržalka
11030/12030 Lučenec - Ružomberok 11036/12036 Námestovo - Nové Zámky
7.   kolo: sobota 16. 11. 2013 8.   kolo:  sobota  23. 11. 2013
11037/12037 Nové Zámky - voľno 11043/12043 voľno - P. Bystrica
11038/12038 Petržalka - Námestovo 11044/12044 Dubnica - Ružomberok
11039/12039 D. Kubín - Prievidza 11045/12045 Rim. Sobota - Lučenec
11040/12040 Levice - Rim. Sobota 11046/12046 Prievidza - Levice
11041/12041 Lučenec - Dubnica 11047/12047 Námestovo - D. Kubín
11042/12042 Ružomberok - P. Bystrica 11048/12048 Nové Zámky - Petržalka
9.   kolo:  sobota 30. 11. 2013 10.  kolo:  sobota  07. 12. 2013
11049/12049 Petržalka - voľno 11055/12055 voľno - Dubnica
11050/12050 D. Kubín - Nové Zámky 11056/12056 Rim. Sobota - P. Bystrica
11051/12051 Levice - Námestovo 11057/12057 Prievidza - Ružomberok
11052/12052 Lučenec - Prievidza 11058/12058 Námestovo - Lučenec
11053/12053 Ružomberok - Rim. Sobota 11059/12059 Nové Zámky - Levice
11054/12054 P. Bystrica - Dubnica 11060/12060 Petržalka - D. Kubín
11.   kolo:  sobota  14. 12. 2013 12.  kolo:  sobota  21. 12. 2013
11061/12061 D. Kubín - voľno 11067/12067 voľno - Rim. Sobota
11062/12062 Levice - Petržalka 11068/12068 Dubnica - Prievidza
11063/12063 Lučenec - Nové Zámky 11069/12069 P. Bystrica - Námestovo
11064/12064 Ružomberok - Námestovo 11070/12070 Ružomberok - Nové Zámky
11065/12065 P. Bystrica - Prievidza 11071/12071 Lučenec - Petržalka
11066/12066 Dubnica - Rim. Sobota 11072/12072 Levice - D. Kubín
13.  kolo:  sobota  11. 01. 2014 14.  kolo:  sobota  18. 01. 2014
11073/12073 Levice - voľno 11079/12079 voľno - Prievidza
11074/12074 D. Kubín - Lučenec 11080/12080 Rim. Sobota - Námestovo
11075/12075 Petržalka - Ružomberok 11081/12081 Dubnica - Nové Zámky
11076/12076 Nové Zámky - P. Bystrica 11082/12082 P. Bystrica - Petržalka
11077/12077 Námestovo - Dubnica 11083/12083 Ružomberok - D. Kubín
11078/12078 Prievidza - Rim. Sobota 11084/12084 Lučenec - Levice
15.  kolo:  sobota  25. 01. 2014 16.  kolo:  sobota  01. 02. 2014
11085/12085 Lučenec - voľno 11091/12091 voľno - Námestovo
11086/12086 Levice - Ružomberok 11092/12092 Prievidza - Nové Zámky
11087/12087 D. Kubín - P. Bystrica 11093/12093 Rim. Sobota - Petržalka
11088/12088 Petržalka - Dubnica 11094/12094 Dubnica - D. Kubín
11089/12089 Nové Zámky - Rim. Sobota 11095/12095 P. Bystrica - Levice
11090/12090 Námestovo - Prievidza 11096/12096 Ružomberok - Lučenec
7.  kolo:  sobota  08. 02. 2014 18.  kolo:  sobota  15. 02. 2014
11097/12097 Ružomberok - voľno 11103/12103 voľno - Nové Zámky
11098/12098 Lučenec - P. Bystrica 11104/12104 Námestovo - Petržalka
11099/12099 Levice - Dubnica 11105/12105 Prievidza - D. Kubín
11100/12100 D. Kubín - Rim. Sobota 11106/12106 Rim. Sobota - Levice
11101/12101 Petržalka - Prievidza 11107/12107 Dubnica - Lučenec
11102/12102 Nové Zámky - Námestovo 11108/12108 P. Bystrica - Ružomberok
19.  kolo:  sobota  22. 02. 2014 20.  kolo:  sobota  01  03. 02. 2014
11109/12109 P. Bystrica - voľno 11115/12115 voľno - Petržalka
11110/12110 Ružomberok - Dubnica 11116/12116 Nové Zámky - D. Kubín
11111/12111 Lučenec - Rim. Sobota 11117/12117 Námestovo - Levice
11112/12112 Levice - Prievidza 11118/12118 Prievidza - Lučenec
11113/12113 D. Kubín - Námestovo 11119/12119 Rim. Sobota - Ružomberok
11114/12114 Petržalka - Nové Zámky 11120/12120 Dubnica - P. Bystrica
21.  kolo:  sobota  08. 03. 2014 22.  kolo:  sobota  15. 03. 2014
11121/12121 Dubnica - voľno 11127/12127 voľno - D. Kubín
11122/12122 P. Bystrica - Rim. Sobota 11128/12128 Petržalka - Levice
11123/12123 Ružomberok - Prievidza 11129/12129 Nové Zámky - Lučenec
11124/12124 Lučenec - Námestovo 11130/12130 Námestovo - Ružomberok
11125/12125 Levice - Nové Zámky 11131/12131 Prievidza - P. Bystrica
11126/12126 D. Kubín - Petržalka 11132/12132 Rim. Sobota - Dubnica
 

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Booking.com
firefox-and-ie
Optimalizované pre Mozilla Firefox


Vytvorené (c) HC Lučenec. Hostované T-net.