5. ročnik - rozpis zápasov

Piatok, 07 Spetember 2012 08:12 HC administrator
 Tlač

Stredoslovenská divízia prípraviek - 5. ročník

Nesúťažné stretnutia 2012 - 2013

Počet  účastníkov :  16

Skupina A : Skupina B :

 1. MHK Dubnica nad Váhom                                                                     1.HC ´05 Banská Bystrica

 2. MHC Martin, a.s.                                                                                       2.HK Brezno

 3. MHK Martin /diev./                                                                                    3.MHK Dolný Kubín

 4. HK 95 Považská Bystrica                                                                       4.MHK 32 Liptovský Mikuláš

 5. MŠHK - mládež Prievidza                                                                       5.HC Lučenec

 6. HK Púchov, s.r.o.                                                                                      6.HK ALTIS Námestovo

 7. MŠK Púchov, s.r,o                                                                                    7.HKM Rimavská Sobota

 8. MsHK Žilina, a.s.                                                                                       8.HKm Zvolen, a.s.

Veková kategória:hráči narodení po 31. 08. 2001 do 01. 09. 2002

Hrací systém :každý s každým v skupine, 2 krát doma, 2 krát vonku

Počet kôl :Skupina A : 28 ( 4 x 7 ) , 28 stretnutí

:Skupina B : 28 ( 4 x 7 ) , 28 stretnutí

Hrací deň :nedeľa

Úradný začiatok :o 13.15 hod

Hrací  deň a začiatok  stretnutí v domácom  prostredí :

MHC Martin a.s.: 14.15 resp. 15,45 hod.

HKM Zvolen:9.00 hod.

MHK Ružomberok  :  9.00 hod.

HC Lučenec:10.30 hod.

MHK Rim. Sobota:9.00 hod. resp. 9,30 hod.

Hráči vekovej kategórie P  I. ( hráči 5. ročníka )  môžu  odohrať  v  jednom týždni  ( pondelok – nedeľa )  v  maximálnom  počte  5 hráčov  za  staršiu vekovú kategóriu jeden majstrovský zápas. Do počtu jedného majstrov -majstrovského stretnutia sa nezapočítavajú stretnutia odohrané  zmysle pravidiel o povinnom striedaní formou prípravných stretnutí

P I. – ( hráčov 5. ročníka ).

Obdržané vyššie tresty sa hráčom, ktorí štartujú v SDP 5. ročník aj vo vyššej kategórii zarátavajú do celkového počtu  5 VT !

SD prípraviek - 5. ročník sa nevyhodnocuje ako dlhodobá súťaž a nevedú sa tabuľkyo odohraných stretnutiach.

Vyžrebovanie

1.kolo:  nedeľa  16. 09. 2012 2.kolo:  nedeľa  23. 09. 2012
5008 L. Mikuláš - Lučenec 5013 Zvolen - Lučenec
3.kolo:  nedeľa  30. 09. 2012 4.kolo:  nedeľa  07. 10. 2012
5024 Lučenec - Námestovo 5030 Rim. Sobota - Lučenec
5.kolo:  nedeľa  14. 10. 2012 6.kolo:  nedeľa 21 . 10. 2012
5039 Lučenec - B. Bystrica 5047 Brezno - Lučenec
7.kolo:  nedeľa  28. 10. 2012 8.kolo:  nedeľa  04. 11. 2012
5054 Lučenec - D. Kubín 5064 Lučenec - L. Mikuláš
9.kolo:  nedeľa  11.  11.  2012 10.  kolo:  nedeľa  18. 11. 2012
5069 Lučenec - Zvolen 5080 Námestovo - Lučenec
11.kolo:  nedeľa  25.  11.  2012 12.  kolo:  nedeľa  02. 12. 2012
5086 Lučenec - Rim. Sobota 5095 B. Bystrica - Lučenec
13.  kolo:  nedeľa  09. 12. 2012 14.  kolo:  nedeľa  16. 12. 2012
5103 Lučenec - Brezno 5110 D. Kubín - Lučenec
15.  kolo:  piatok  21. 12. 2012 16.  kolo:  nedeľa  06. 01. 2013
5120 L. Mikuláš - Lučenec 5125 Zvolen - Lučenec
17.  kolo:  nedeľa  13. 01. 2013 18.  kolo:  nedeľa  20. 01. 2013
5136 Lučenec - Námestovo 5142 Rim. Sobota - Lučenec
19.  kolo:  nedeľa  27. 01. 2013 20.  kolo:  nedeľa  03. 02. 2013
5151 Lučenec - B. Bystrica 5159 Brezno - Lučenec
21.  kolo:  nedeľa  10. 02. 2013 22.  kolo:  nedeľa  17. 02. 2013
5166 Lučenec - D. Kubín 5176 Lučenec - L. Mikuláš
 23.  kolo:  nedeľa  24. 02. 2013 24.  kolo:  nedeľa  03. 03. 2013
5181 Lučenec - Zvolen 5192 Námestovo - Lučenec
25.  kolo:  nedeľa  10.03. 2013 26.  kolo:  nedeľa  17. 03. 2013
5198 Lučenec - Rim. Sobota 5207 B. Bystrica - Lučenec
27.  kolo:  nedeľa  24. 03. 2013 28.  kolo:  nedeľa  31. 03. 2013
5215 Lučenec - Brezno 5222 D. Kubín - Lučenec