Úvod Sezóna 2012-2013 I.liga žiakov 6.roč. – 26.kolo, 02.03.2013

I.liga žiakov 6.roč. – 26.kolo, 02.03.2013

SLOVENSKÁ SPORITEĽNA 1.liga mladších žiakov 6.roč. (U12) – 26.kolo, 02.03.2013
MHKDOLNÝ KUBÍN - HC LUČENEC  2:4 (2:0,0:3,0:1)

HC Lučenec: Jekkel, Vrábeľ, Dóša, Sarvaš, Bořuta, Kristl, Haško, Karman, Rumanko, Havran, Malček, Diškan,  Albert, Václavík,Rybár, Strigáč, Spišiak, Adamove.
Tréner – Martin Siskovič, asistent trénera -  Jozef Rákoš, vedúci družstva – Peter Sarvaš. Góly HC Lučenec: 2:1  Bořuta, 2:2  Bořuta, 2:3 Kristl, 2:4 Havran (Karman).

tréner Martin Siskovič: Prvá tretina bola herne z našej strany veľmi slabá. Vôbec sme nekorčuľovali, viazla nám kombinácia. V prostrednej časti hry sme sa zlepšili a podarilo sa nám otočiť nepriaznivý vývoj zápasu. V záverečnej tretine s prispením nášho výborne chytajúceho brankára sme jednogólové vedenie udržali a v samom závere ešte poistili. Celkový náš herný prejav bol ale v tomto zápase nevýrazný až na brankára, ktorý bol pre nás hlavným činiteľom víťazstva . Zo zápasu sa musíme poučiť a najbližšie proti Breznu sa prezentovať kvalitným výkonom, ktorý predvádzame vo väčšine zápasov sezóny.