Úvod Sezóna 2012-2013 I.liga žiakov 8.roč. – 22.kolo, 09.02.2013

I.liga žiakov 8.roč. – 22.kolo, 09.02.2013

Orange 1.liga starších žiakov 8.roč. (U14) – 22.kolo, 09.02.2013
MŠK PÚCHOV s.r.o. - HC LUČENEC  0:11 (0:1,0:4,0:6)

HC: Hudec, Mázor, György, Chlepčok, Gál , Bálint, Novodomský, Adamec, Dirbák, Nagy, Halaj, Kováč, Marko.
Tréner – Martin Siskovič, asistent trénera -  Jozef Rákoš, vedúci družstva – Jozef Lupták.
Góly HC Lučenec: 0:1 Gál, 0:2 Novodomský (Chlepčok), 0:3 Kováč (Gál, Marko), 0:4 Bálint, 0:5 Chlepčok (Gál), 0:6 Halaj (Gál), 0:7 Novodomský (Nagy, Bálint), 0:8 Bálint, 0:9 Bálint (Adamec), 0:10 Chlepčok (Novodomský), 0:11 Chlepčok (Gál).

Tréner Siskovič: Prvé dve tretiny stretnutia boli z našej strany veľmi slabé, nič na tom nemení ani fakt, že sme vyhrávali viacgólovým rozdielom. Našou výraznou slabinou bolo to, že sme sa herne a rýchlosťou prispôsobili menej výraznému súperovi. V tretej tretine sa naša hra a nasadenie o niečo zlepšilo. V závere zápasu sériou za sebou idúcich štyroch gólov sme stanovili konečné dvojciferné víťazstvo. Najbližší zápas sa chceme prezentovať lepšou hrou a nasadením po celých 60 minút..