Úvod Sezóna 2012-2013 I.liga žiakov 6.roč. – 19. až 21.kolo

Email  Tlač  PDF
SLOVENSKÁ SPORITEĽNA 1.liga mladších žiakov 6.roč. (U12) – 19.kolo, 19.01.2013
HK 95 POVAŽSKÁ BYSTRICA   -  HC LUČENEC    8:6 (5:2,1:3,2:1)

HC: Lupták, Jekkel,Dóša, Kristl, Sarvaš, Bořuta, Haško, Mitter,Václavík, Karman, Klement,  György, Havran,Rumanko, Diškan, Strigáč, Malček, Albert.
Góly Lučenec: 3:1 Malček (Kristl), 4:2  Bořuta (Sarvaš), 5:3 Kristl (Malček, György), 6:4 Mitter (Kristl, Malček), 6:5 Malček, 7:6 Haško.

SLOVENSKÁ SPORITEĽNA 1.liga mladších žiakov 6.roč. (U12) – 18.kolo, 26.1.2013
HC LUČENEC  - HK BREZNO   12:0 (3:0, 5:0, 4:0)
HC Lučenec: Lupták, Jekkel, Dóša, Sarvaš, Bořuta, Haško, Mitter, Václavík, Karman, Klement,  György, Rumanko, Diškan, Strigáč, Malček, Albert, Rybár.
Góly Lučenec: 1:0 György, 2:0 Haško, 3:0 Bořuta, 4:0 Dóša, 5:0  György (Malček), 6:0 Diškan (Rumanko, Strigáč), 7:0  György, 8:0 Strigáč (Rumanko), 9:0 Diškan (Klement), 10:0 Karman (Dóša), 11:0  György, 12:0 Diškan.

SLOVENSKÁ SPORITEĽNA 1.liga mladších žiakov 6.roč. (U12) – 19.kolo, 2.2.2013
HC LUČENEC  - MHK DOLNÝ KUBÍN  13:3 (0:2, 9:1, 4:0)

HC Lučenec: Jekkel, Vrábel, Dóša, Sarvaš, Bořuta, Haško, Václavík, Karman, Klement,  György, Rumanko, Havran, Strigáč, Malček, Albert, Rybár, Stančíková.
Góly Lučenec: 1:2 Václavík ( György), 2:2 Havran ( Bořuta, Dóša), 3:2 Rumanko (Strigáč), 4:3 Dóša, 5:3 Havran (Rybár), 6:3 Strigáč (Rumanko), 7:3  György, 8:3 Dóša, 9:3 Rumanko, 10:3 Strigáč (Klement), 11:3 Dóša (Havran), 12:3 Havran, 13:3 Havran.

Tréner Siskovič Martin: Už v prvej tretine sme hrali aktívne s vysokou početnosťou streľby a mnohými vyloženými šancami, no paradoxne súper z troch striel dokázal vyťažiť dva góly. V prestávke sme nabádali hráčov k väčšiemu dôrazu pri streľbe a zvýšenej aktivite v útočnom pásme súpera. Naše slová padli na úrodnú pôdu a lučenský gólostroj v druhej tretine sa zastavil na deviatich góloch. V záverečnej časti sme ešte výsledok prikrášlili a potešili taktiež náročné oko domáceho publika nádhernými gólovými akciami.

Tréner – Martin Siskovič  Asistent trénera – Jozef Rákoš  Vedúci družstva – Peter Sarvaš.