Úvod Sezóna 2012-2013 I.liga žiakov 8.roč. – 16. a 17. kolo - doplnené

I.liga žiakov 8.roč. – 16. a 17. kolo - doplnené

Orange 1.liga starších žiakov 8.roč. (U14) – 16.kolo, 19.12.2012
HC LUČENEC - Púchov  6:1 (2:1, 2:0, 2:0)

HC: Hudec, Mázor, György, Marko, Chlepčok, Gál , Adamec, Bálint, Dirbák, Slávik, Nagy, Kováč, Pivarči, Novodomský, Halaj.
Góly Lučenec: 1:0 Bálint (Novodomský), 2:0 Bálint (György), 3:0 Halaj (Adamec), 4:1 Bálint, 5:1 Chlepčok (Novodomský), 6:1 Nagy (Gál).

Orange 1.liga starších žiakov 8.roč. (U14) – 17.kolo, 22.12.2012
Dolný Kubín  - HC LUČENEC  2:5 (1:3, 1:1, 0:1)
HC: Hudec, Mázor, György, Chlepčok, Gál , Adamec, Bálint, Dirbák, Slávik, Nagy, Pivarči, Novodomský, Halaj.
Góly Lučenec: 1:1 Bálint (Halaj), 1:2  Halaj (György, Bálint), 1:3 Chlepčok (Bálint, Novodomský), 1:4 Gál (Novodomský), 2:5 Novodomský (Gál).
tréner Samuel Slávik:
Na posledný zápas v roku cestovalo družstvo do Dolného Kubína s jasným cieľom, dať si pod vianočný stromček, pekný darček, v podobe výhry a potvrdiť dobrú formu v nadstavbovej časti súťaže. Od začiatku zápasu všetci chlapci  predvádzali zodpovednú, zdravo sebavedomú hru v obrannom pásme, podporenú výborným výkonom brankára. Aktívnym korčuľovaním sme dostávali domácich hráčov do úzkych, a z toho sme si vytvárali strelecké príležitosti. Po zvládnutej prvej tretine a premenených šanciach sme v polovici zápasu išli do trojgólového vedenia, ktoré sme udržali do konca zápasu. Celému mužstvu sa chcem poďakovať za predvedený výkon a prístup k zápasu.