Úvod Sezóna 2012-2013 I.liga žiakov 6.roč. – 15.kolo, 15.12.2012

I.liga žiakov 6.roč. – 15.kolo, 15.12.2012

SLOVENSKÁ SPORITEĽNA 1.liga mladších žiakov 6.roč. (U12) – 15.kolo, 15.12.2012
HK BREZNO - HC LUČENEC   3:6 (0:1, 2:4, 1:1)

HC Lučenec: Lupták, Jekkel, Dóša, Kristl, Sarvaš, Eibner, Bořuta, Haško, Malček, Mitter, Václavík, Karman, Klement, György, Havran, Rybár, Rumanko, Diškan.
Tréner – Martin Siskovič, asistent trénera -  Jozef Rákoš, vedúci družstva – Peter Sarvaš. Góly HC Lučenec: 0:1 Rumanko (Karman, Havran), 0:2  György (Eibner), 1:3  György (Haško), 2:4 Havran (Dóša), 2:5  Bořuta (Rumanko), 3:6 Malček.

tréner Martin Siskovič: Naši mladí hokejisti nechceli zostať svojej povesti nič dlžní, a po vzore svojich starších kolegov predviedli jeden kvalitný, zodpovedný, kolektívny výkon, ktorý sa musel všetkým našim priaznivcom páčiť. V zostave sme urobili pred zápasom drobné zmeny, aby sme oživili hru niektorých hráčov a formácií, čo v samotnom zápase prinieslo aj želané ovocie. Chlapci od začiatku aktívne korčuľovali, kombinácie mali hlavu aj pätu a súperovým brankárom nedali ani na chvíľu vydýchnuť. Nášho súpera by som chcel taktiež pochváliť za príkladnú bojovnosť o víťazstvo a vysoké nasadenie až do posledných minút zápasu. Najviac ma ale teší naša predvedená hra, ktorou sme sa u súpera prezentovali, a ktorá je aj zároveň povzbudením a impulzom do ďalšej tvrdej práce.