Úvod Sezóna 2012-2013 I.liga žiakov 6.roč. – 12.kolo, 24.11.2012

I.liga žiakov 6.roč. – 12.kolo, 24.11.2012

SLOVENSKÁ SPORITEĽNA 1.liga mladších žiakov 6.roč. (U12) – 12.kolo, 24.11.2012
MŠK PÚCHOV - HC LUČENEC 12:11 (3:2,5:5,4:4)

HC Lučenec: Lupták, Jekkel, Dóša, Kristl, Sarvaš, Novodomský, Eibner, Bořuta, Malček, Mitter,   Václavík, Karman, Klement,  György, Havran, Rybár, Rumanko, Diškan, Albert.
Tréner – Martin Siskovič, asistent trénera -  Jozef Rákoš, vedúci družstva – Peter Sarvaš. Góly HC Lučenec: 3:1 Rumanko ( Bořuta), 3:2 Novodomský, 4:3 Malček (Novodomský), 7:4 Malček, 7:5 Malček (Novodomský), 7:6 Dóša (Kristl), 7:7 Novodomský, 8:8 György, 10:9  Bořuta (Havran), 11:10 Novodomský (Malček), 12:11 Václavík (Diškan).

tréner Martin Siskovič: Mladší žiaci pripravili pre všetkých zúčastnených jedno veľké ofenzívne divadlo, ktoré pripomínalo skôr zápas all stars game ako bežné ligové stretnutie. Útoky sa prelievali z jednej strany na druhú. Náš súper vo väčšine stretnutia o gól až dva viedol, my sme ale vždy dokázali odpovedať rovnakou gólovou mincou. Keď sme v záverečnej tretine opäť dokázali vyrovnať a dostávali súpera pod veľký tlak, na našu smolu pri súperovom nájazde sa nám nešťastne zranil  prvý brankár. Čo sa nakoniec ukázalo ako kľúčový moment pre dramatický záver stretnutia, v ktorom Púchov dokázal strhnúť víťazstvo na svoju stranu. Dnes jednoznačne zvíťazila útočná hra nad obrannou, takýto zápas sa musel určite divákom páčiť.