Úvod Sezóna 2012-2013 I.liga žiakov 8.roč. – 12.kolo, 24.11.2012

I.liga žiakov 8.roč. – 12.kolo, 24.11.2012

Orange 1.liga starších žiakov 8.roč. (U14) – 12.kolo, 24.11.2012
MŠK PÚCHOV - HC LUČENEC  2:7 (0:0,1:3,1:4)

HC: Hudec, Mázor, György, Marko, Chlepčok, Gál , Adamec, Bálint, Dirbák, Slávik, Nagy, Kováč, Perlác.
Tréner – Martin Siskovič, asistent trénera -  Jozef Rákoš, vedúci družstva – Jozef Lupták.
Góly HC Lučenec: 0:1 Mázor, 0:2 Bálint, 1:3 Bálint (Chlepčok), 1:4 Chlepčok (Marko), 1:5 Bálint (Nagy), 1:6 Gál (Slávik), 2:7 Bálint.

Tréner Siskovič: Začiatok zápasu a celú prvú tretinu našu hru opäť poznačilo veľmi skoré vstávanie a dlhé cestovanie za súperom. Po slabšej zahrievacej prvej tretine naši hráči začali lepšie korčuľovať a taktiež zvýšili dôraz a streľbu pred súperovým brankárom. Podarilo sa nám vytvoriť trojgólové vedenie, ktoré sme v záverečnej tretine ešte dokázali výrazne navýšiť. Chlapci si schuti zastrieľali, herná kvalita bola jednoznačne na našej strane. Súpera sme s výnimkou ojedinelých šancí do ničoho nepustili. Najbližšie nás čaká domáci zápas s celkom Považskej Bystrice, do ktorého pôjdeme s cieľom potvrdiť body z posledného zápasu.