Úvod Sezóna 2012-2013 I.liga žiakov 6.roč. – 11.kolo, 17.11.2012

I.liga žiakov 6.roč. – 11.kolo, 17.11.2012

SLOVENSKÁ SPORITEĽNA 1.liga mladších žiakov 6.roč. (U12) – 11.kolo, 17.11.2012
HC LUČENEC  - MHK DOLNÝ KUBÍN 13:3  (2:0,6:2,5:1)

HC Lučenec: Lupták, Dóša, Kristl, Sarvaš, Novodomský, Eibner, Bořuta, Malček, Mitter,  Václavík, Karman, Klement, György, Havran, Rybár, Rumanko, Diškan.
Tréner – Martin Siskovič, asistent trénera -  Jozef Rákoš, vedúci družstva – Peter Sarvaš. Góly HC Lučenec: 1:0 Rumanko, 2:0 György (Novodomský, Malček), 3:0 Dóša (Václavík), 4:0 Malček ( György, Novodomský), 5:0 Bořuta (Eibner), 6:0 Rumanko (Havran), 7:0  György (Novodomský), 8:0 Dóša (Rybár), 9:2 Kristl (Václavík), 10:2  Bořuta (Rumanko), 11:2 Karman, 12:2 Eibner ( Bořuta), 13:2 Rybár.

tréner Martin Siskovič: Prvá tretina nebola z našej strany vôbec dobrá. Chýbal nám pohyb, viazla kombinácia, hráči pôsobili zaspatým až letargickým dojmom. Po veľmi dôraznom dohovore hráčom cez prestávku na druhú tretinu nastúpilo vymenené družstvo Lučenca. Hráči pochopili čo od nich tréneri vyžadujú a zlepšením korčuľovania a všetkých herných činností sme dokázali súpera gólovo zraziť na kolená. V tíme Dolného Kubína hralo aj niekoľko veľmi šikovných mladších hráčov, ktorí v budúcnosti majú perspektívu pre ich družstvo. Našich chlapcov v  ďalšom zápase preverí známy súper z Púchova, kde na ich ľade očakávame veľmi náročný zápas.