Úvod Sezóna 2012-2013 I.liga žiakov 6.roč. – 10.kolo, 10.11.2012

I.liga žiakov 6.roč. – 10.kolo, 10.11.2012

SLOVENSKÁ SPORITEĽNA 1.liga mladších žiakov 6.roč. (U12) – 10.kolo, 10.11.2012
HC´05 Banská Bystrica o.z. - HC LUČENEC  5:3  (2:1,3:0,0:2)

HC Lučenec: Lupták, Vrábeľ, Dóša, Kristl, Sarvaš, Eibner, Bořuta, Malček, Mitter,  Albert, Václavík, Karman, Klement,  György, Havran, Rybár, Strigáč, Rumanko, Diškan .
Tréner – Martin Siskovič, asistent trénera -  Jozef Rákoš, vedúci družstva – Peter Sarvaš. Góly HC Lučenec: 1:1 Václavík, 5:2  György, 5:3 Eibner.

tréner Martin Siskovič:Od začiatku stretnutia sa striedali šance na obidvoch stranách ihriska. Hra bola vyrovnaná. Rozhodla druhá tretina, v ktorej  mal súper  mierne navrch a dokázal si vybudovať rozhodujúci náskok. V poslednej časti sa nám podarilo ešte zdramatizovať stretnutie strelením dvoch gólov. Ak by sme v závere stretnutia premenili zvyšné vyložené šance, mohli sme dokončiť dokonalý obrat stretnutia. V zápase nám chýbali dvaja kvalitní hráči z prvej formácie, čo bolo na ľade aj patrične cítiť. Cez týždeň budeme poctivo trénovať a pripravovať sa na najbližší zápas tak, aby sme potvrdili neporaziteľnosť z domáceho prostredia.