Úvod Sezóna 2012-2013 I.liga žiakov 8.roč. – 8.kolo, 31.10.2012

I.liga žiakov 8.roč. – 8.kolo, 31.10.2012

Orange 1.liga starších žiakov 8.roč. (U14) – 8.kolo, 31.10.2012
HK mesta ZVOLEN - HC LUČENEC  5:3 (3:0,2:2,0:1)

HC Hudec, Mázor, György, Marko, Chlepčok, Gál , Adamec, Bálint, Dirbák, Halaj, Slávik, Nagy, Kováč.
Tréner – Martin Siskovič, asistent trénera -  Jozef Rákoš, vedúci družstva – Jozef Lupták.
Góly HC Lučenec: 3:1 Gál, 4:2 Gál, 5:3 Chlebčok (Gál).

Tréner Siskovič: Na tento zápas, u lídra skupiny, sme nastúpili v plnej sile, s cieľom podať kvalitný výkon a popasovať sa o priaznivý výsledok. Do stretnutia sme vstúpili aktívne, hra sa prelínala z jednej strany na druhú. V prvej časti naše ambície pribrzdili časté vylúčenia, ktoré súper dokázal využiť a do kabín odchádzal pre nás s nešťastným skóre 3:0. V kabíne sme hráčov usmernili a nabádali k zodpovednejšej hre smerom dozadu  a k aktívnejšej,dôraznejšej hre v útočnom pásme súpera. Naši chlapci si všetky tieto slová vzali k srdcu. Od druhej tretiny vymenené družstvo Lučenca dokázalo znížiť a v tretej tretine obrovským náporom, odhodlaním a bojovnosťou skoro otočiť výsledok stretnutia.  Súpera sme zatlačili  v ich obrannom pásme, vypracovali sme si veľké množstvo streleckých pokusov, z ktorých pramenili vyložené šance na veľký obrat v stretnutí. Zvolen aj so šťastím odolal. Celé naše družstvo ukázalo čo v nich skutočne je, že vedia hrať hokej aj proti veľkým protivníkom. Všetci siahli na dno svojich síl, ukázali bojovné športové srdce a práve to je pre nás víťazstvom a povzbudením do ďalších zápasov.