Úvod Sezóna 2012-2013 I.liga žiakov 6.roč. – 9.kolo, 3.11.2012

I.liga žiakov 6.roč. – 9.kolo, 3.11.2012

SLOVENSKÁ SPORITEĽNA 1.liga mladších žiakov 6.roč. (U12) – 9.kolo, 3.11.2012
veolia_smallHC LUČENEC – MHK RUŽOMBEROK 3:0 (1:0,2:0,0:0)

HC Lučenec: Lupták, Dóša, Kristl, Novodomský, Sarvaš, Eibner, Bořuta, Malček, Mitter,  Albert, Haško, Václavík, Karman, Havran, Rybár, Diškan, Strigáč, Rumanko.
Tréner – Martin Siskovič, asistent trénera -  Jozef Rákoš, vedúci družstva – Peter Sarvaš. Góly HC Lučenec: 1:0 Malček (Novodomský), 2:0 Kristl (Dóša, Strigáč), 3:0 Novodomský (Malček).

tréner Martin Siskovič:
Neporaziteľnosť na domácej Lučeneckej pôde sa naším mladým hokejistom podarilo udržať aj po tomto náročnom zápase. V stretnutí sme zvíťazili hlavne vďaka kvalitným výkonom obidvoch brankárov a taktiež defenzívnej činnosti nášho družstva. Smerom dopredu sme dnes podali veľmi slabý výkon a zaostali sme za našou nacvičenou hrou z tréningov a hrou z predošlých ligových zápasov. Najbližšie nás čaká tým Banskej Bystrice, kde pre dobrý výsledok potrebujeme podať kvalitný výkon tak v obrane, ako aj v útoku.