HC Lučenec

  •  Zväčšiť písmo
  •  Predvolená veľkosť písma
  •  Zmenšiť písmo
Úvod Sezóna 2012-2013 I.liga žiakov 6.roč. – 8.kolo, 31.10.2012

I.liga žiakov 6.roč. – 8.kolo, 31.10.2012

 Email  Tlač  PDF
SLOVENSKÁ SPORITEĽNA 1.liga mladších žiakov 6.roč. (U12) – 8.kolo, 31.10.2012
HK mesta ZVOLEN - HC LUČENEC  7:5 (1:1,6:3,0:1)

HC Lučenec: Lupták, Vrábeľ, Dóša, Kristl, Novodomský, Sarvaš, Eibner, Bořuta, Malček, Mitter,  Albert, Haško, Václavík, Karman, Klement,  György, Havran, Rybár, Strigáč, Rumanko.
Tréner – Martin Siskovič, asistent trénera -  Jozef Rákoš, vedúci družstva – Peter Sarvaš. Góly HC Lučenec: 0:1 Novodomský, 1:2 Novodomský, 1:3 Novodomský (Haško), 7:4  György (Rumanko), 7:5 Malček (Eibner).

tréner Martin Siskovič:
Pred plným hľadiskom sa hral súboj o prvé miesto v skupine. Obidve družstva predvádzali bojovný hokej so šancami na obidvoch stranách. Po prvej vyrovnanej tretine sa do kabín odchádzalo za nerozhodného stavu. V druhej časti sme po výmene brankárov a pri našom vedení 1:3 nepochopiteľne poľavili. Súper náš herný výpadok a bezduchý výkon potrestal sériou šiestich gólov. V poslednej časti sme sa vrátili späť k aktívnej hre, ale dokázali sme streliť bohužiaľ iba jeden gól. Pre niekoho je to asi dobrý výsledok, celé družstvo je ale sklamané a nespokojné, keďže zápas sme si prehrali  sami  naším slabým výkonom v druhej časti zápasu. Dnes sme mohli vo Zvolene vyhrať, o to väčšia bude naša motivácia pri najbližšej konfrontácii s týmto súperom.

Andrea Novodomská

 

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Booking.com
firefox-and-ie
Optimalizované pre Mozilla Firefox

Vytvorené (c) HC Lučenec. Hostované T-net.