Úvod Sezóna 2012-2013 I.liga žiakov 6.roč. – 7.kolo, 27.10.2012

I.liga žiakov 6.roč. – 7.kolo, 27.10.2012

SLOVENSKÁ SPORITEĽNA 1.liga mladších žiakov 6.roč. (U12) – 7.kolo, 27.10.2012
HC LUČENEC – MŠK PÚCHOV  8:4 (2:0,3:3,3:1)

HC Lučenec: Lupták, Kučera,  Dóša, Kristl, Novodomský, Sarvaš, Eibner, Bořuta, Malček, Mitter,  Albert, Haško, Václavík, Karman, Klement,  György, Havran, Rybár, Strigáč, Rumanko.
Tréner – Martin Siskovič, asistent trénera -  Jozef Rákoš, vedúci družstva – Peter Sarvaš. Góly HC Lučenec: 1:0 Mitter, 2:0 Malček (Novodomský), 3:0 Eibner (Novodomský), 4:2  György (Rumanko,  Bořuta), 5:2  György, 6:3  Bořuta (Rumanko), 7:3 Novodomský (Malček), 8:3 Novodomský.

tréner Martin Siskovič:
Príchodom mladých hráčov z Púchova sme očakávali ťažký a náročný duel, čo sa v zápase aj potvrdilo. Od začiatku stretnutia, pred vynikajúcim zaplneným hľadiskom, sa hral rýchly, kombinačný a bojovný hokej. Útoky sa striedali na obidve strany. Našou zlepšenou efektivitou v zakončení sme počas celého zápasu nad súperom viedli dvoj až troj gólovým rozdielom. Potešila ma nielen hra hráčov v poli, ale aj výkon dvojice brankárov, ktorí svojimi dôležitými zákrokmi držali naše družstvo stále v hre. Najbližšie na zápas cestujeme v stredu do Zvolena, kde sa očakáva veľký súboj dvoch kvalitných súperov.

Všetkých fanúšikov hokeja srdečne pozývame v sobotu 3.11.2012 o 11:30 hod. na zimný štadión v Lučenci. Našim súperom bude mužstvo z Ružomberka.