HC Lučenec

  •  Zväčšiť písmo
  •  Predvolená veľkosť písma
  •  Zmenšiť písmo
Úvod Sezóna 2012-2013 I.liga žiakov 6.roč. – 6.kolo, 20.10.2012

I.liga žiakov 6.roč. – 6.kolo, 20.10.2012

 Email  Tlač  PDF
SLOVENSKÁ SPORITEĽNA 1.liga mladších žiakov 6.roč. (U12) – 6.kolo, 20.10.2012
MHK DUBNICA - HC LUČENEC   3:7 (1:2,1:2,1:3)

HC Lučenec: Lupták, Vrabeľ,  Dóša, Kristl, Novodomský, Sarvaš, Eibner, Bořuta, Malček, Mitter,  Albert, Haško, Václavík, Karman, Klement,  György, Rybár, Strigáč, Rumanko.
Tréner – Martin Siskovič, asistent trénera -  Jozef Rákoš, vedúci družstva – Peter Sarvaš Góly HC Lučenec: 0:1 Haško (Novodomský), 1:2  Bořuta (Sarvaš), 2:3 Strigáč, 2:4  György (Václavík), 2:5 György, 2:6 György, 3:7 Eibner (Novodomský, Malček).

tréner Martin Siskovič:
Naši mladí hokejisti nastúpili aj na tento zápas s veľkou chuťou a s odhodlaním zvíťaziť. Zápas bol diametrálne odlišný oproti domácemu duelu, v ktorom oslabený súper nemal žiadnu šancu. V odvete, od začiatku zápasu sme mali opäť viac z hry, súper ale svojou zvýšenou kvalitou neustále hrozil našej obrane. Dubnické hradby sme definitívne zlomili až v tretej tretine sériou troch rýchlych za sebou idúcich gólov. Aj v tomto zápase sme výrazne prestrieľali súpera, ale naša slabšia efektivita v zakončení a súperovi kvalitní brankári zamedzili ešte krajšiemu výsledku. S našou celkovou predvedenou hrou môžem vysloviť spokojnosť, chlapci sa zatiaľ hokejom bavia a svojimi výkonmi na ľade robia všetkým radosť. V poctivej nastolenej tvrdej práci na tréningu budeme pokračovať aj naďalej, aby sme sa zodpovedne pripravili na najbližšieho kvalitného súpera z Púchova.

Všetkých fanúšikov hokeja srdečne pozývame v sobotu 27.10.2012 o 11:30 hod. na zimný štadión v Lučenci. Našim súperom bude mužstvo z Púchova

Andrea Novodomská

 

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Booking.com
firefox-and-ie
Optimalizované pre Mozilla Firefox

Vytvorené (c) HC Lučenec. Hostované T-net.