Úvod Sezóna 2012-2013 I.liga žiakov 8.roč. – 6.kolo, 20.10.2012

I.liga žiakov 8.roč. – 6.kolo, 20.10.2012

Orange 1.liga starších žiakov 8.roč. (U14) – 6.kolo, 20.10.2012
MHK DUBNICA - HC LUČENEC  9:3 (3:0,6:2, 0:1)

HC Lučenec: Hudec, Mázor, György, Marko, Chlepčok, Gál , Slávik, Adamec, Bálint, Dirbák, Halaj, Nagy, Kováč.
Tréner – Martin Siskovič, asistent trénera -  Jozef Rákoš, vedúci družstva – Jozef Lupták.
Góly HC Lučenec: 7:1 Chlepčok, 9:2 Bálint, 9:3 Gál (Halaj).

Tréner Siskovič:Po predchádzajúcom dobrom výkone na domácom ľade proti družstvu Banskej Bystrice sme chceli nadviazať na podobný výkon aj s celkom Dubnice. Skorý začiatok stretnutia a ďaleké cestovanie zapríčinilo veľmi skoré vstávanie na zápas, a to o pol štvrtej hodine rannej. Deficit spánku spôsobený zo značnej časti zlou životosprávou hráčov, disciplínou a prípravou na zápas vyústil do herného prejavu, ktorý s hokejom nemal absolútne nič spoločné. Slabé korčuľovanie, nasadenie v osobných súbojoch a úplná nekoncentrovanosť vyplývajúca aj z únavy, zdobila našich hráčov skoro po celý zápas. Výsledok hovorí za všetko. Je to ponaučenie pre celé družstvo aby sa podobný prístup a výkon už viac neopakoval. Nemôžeme si dovoliť také priepastné rozdiely v hre na domácom a v hre na súperovom ľade. Najbližší zápas hráme doma s Púchovom, do ktorého pôjdeme s cieľom podať maximálny možný výkon a napraviť si chuť po poslednom neúspešnom stretnutí.

Všetkých fanúšikov hokeja srdečne pozývame v sobotu 27.10.2012 o 9:00 hod. na zimný štadión v Lučenci. Našim súperom bude mužstvo z Púchova.