Úvod Sezóna 2012-2013 I.liga žiakov 6.roč. – 4.kolo, 06.10.2012

I.liga žiakov 6.roč. – 4.kolo, 06.10.2012

1.liga žiakov 6.roč. – 4.kolo, 06.10.2012
MHK RUŽOMBEROK - HC LUČENEC   3:2 (2:0, 1:1, 0:1)

HC: Lupták, Dóša, Kristl, Novodomský, Eibner, Bořuta, Malček, Havran, Mitter,  Albert, Haško, Diškan, Karman, Klement,  György, Václavík, Rybár, Strigáč. Góly Lučenec: 3:1 Dóša, 3:2 Strigáč.

tréner Martin Siskovič:
Aj na tento zápas sme sa poctivo pripravovali, s cieľom nadviazať na kvalitnú hru a aj na výsledky z predošlých zápasov. Stretnutie bolo od začiatku vyrovnané, no napriek tomu súperovi sa podarilo v úvodnej časti dvakrát prekonať našu obranu. Opticky sa možno zdalo, že máme mierne navrch, no súper stále hrozil brejkmi svojich rýchlych hráčov. V poslednej časti sa nám podarilo znížiť gólom, ktorý už pre nás prišiel ale veľmi neskoro. Dnes sme sa  strelecky trápili, chýbal nám väčší dôraz a chladnokrvnosť pri zakončení. Chlapci po zápase rýchlo zabudli na smolný výsledok. Všetci sa už tešia na najbližší zápas a hokejový sviatok v Lučenci proti silnému družstvu  z Banskej Bystrice.