HC Lučenec

  •  Zväčšiť písmo
  •  Predvolená veľkosť písma
  •  Zmenšiť písmo
Úvod Sezóna 2012-2013 I.liga žiakov 6.roč. – 3.kolo, 29.9.2012

I.liga žiakov 6.roč. – 3.kolo, 29.9.2012

 Email  Tlač  PDF
1.liga žiakov 6.roč. – 3.kolo, 29.9.2012
HC LUČENEC – HKM ZVOLEN   8:8 (1:3, 4:4, 3:1)

HC: Lupták, Dóša, Sarvaš, Kristl, Novodomský, Eibner, Bořuta, Malček, Havran, Mitter,  Albert, Haško, Diškan, Karman,  György, Rybár, Strigáč.
Góly Lučenec: 1:3 Eibner, 2:4 Eibner (Rybár), 3:4 Novodomský (Haško), 4:5 Rybár (Dóša), 5:5 Havran, 6:7 Eibner (Novodomský, Haško), 7:7  György (Sarvaš), 8:8 Mitter (Novodomský).

tréner Martin Siskovič:
Hokejový sviatok panoval aj v kategórii mladších žiakov a to príchodom rovno atraktívneho súpera zo Zvolena. Pred plnou tribúnou mali v prvej tretine herne navrch mladí hráči Zvolena. Naším chlapcom meno súpera asi zväzovalo ruky aj nohy, naša hra bola veľmi slabá,  nevýrazná a tak všetci sme už len čakali na prestávku a odchod do kabín. Po dohovorení hráčom v kabíne, sme začali konečne korčuľovať a predvádzať hru, ktorá nás zdobila v predošlých zápasoch. Stretnutie sme dokázali otočiť zlepšením korčuľovania, prihrávok a samotnej streľby. Posledná časť zápasu bola veľmi vypätá a napínavá. V samom závere sme nakoniec mohli dvomi veľkými zahodenými šancami strhnúť víťazstvo na našu stranu, ale súperov brankár bol proti. Jedno oko sa možno smeje ale druhé plače, chlapci chceli vyhrať a dnes nám chýbal iba ten povestný malý krôčik.

Andrea Novodomská

 

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Booking.com
firefox-and-ie
Optimalizované pre Mozilla Firefox

Vytvorené (c) HC Lučenec. Hostované T-net.