Úvod Sezóna 2012-2013 I.liga žiakov 8.roč. – 2.kolo, 22.9.2012

I.liga žiakov 8.roč. – 2.kolo, 22.9.2012

1.liga žiakov 8.roč. – 2.kolo, 22.9.2012
MŠK PÚCHOV s.r.o. - HC LUČENEC –  3:3 (0:1, 2:1, 1:1)

HC: Hudec, Mázor, György, Marko, Chlepčok, Gál , Adamec, Slávik, Bálint, Zadrobilek , Dirbák, Halaj, Valko, Kováč, Nagy.
Góly Lučenec: 1:1 Bálint (Valko), 2:1 Marko (Chlepčok), 3:2 Chlepčok (Gál)

tréner Martin Siskovič:
Do tohoto zápasu sme išli s jediným cieľom - vyhrať a získať dôležité dva body do prvoligovej tabuľky. Celý zápas sme sa so súperom ťahali o jeden gól, v záverečnej časti sme viedli, no bohužiaľ súper šťastným gólom 5 minút pred koncom vyrovnal a stanovil deľbu bodov. V zápase sme mali herne navrh, ale opäť sme nedokázali premeniť obrovské množstvo vyložených šancí, čo pramenilo z neefektívnej streľby, slabým dôrazom pred bránou súpera a zlým riešením finálnej fázy útočných akcií. Vieme, kde nás tlačí topánka, v najbližších tréningoch sa na to zameriame tak, aby sme v ďalšom  zápase  doma proti favorizovanému Zvolenu príjemne prekvapili.