II. liga mladších žiakov rozpis zápasov

Utorok, 10 August 2010 23:13 HC administrator
 Tlač
Počet účastníkov : 5
1. HC 07 Detva
2. HC Lučenec
3. HK TJ Iskra Partizánske
4. MHK Ružomberok
5. MHK Rimavská Sobota
Veková kategória : narodení po 31. 08. 1997 do 01. 09. 1999
Hrací systém : každý s každým, 2 krát doma a 2 krát vonku
Počet kôl : 20 (4 x 5)
Hracie dni : Nedeľa
Úradný začiatok : 11.30 hod., HC 07 Detva 13.00 hod., HKM R. Sobota : 10,00 hod.
 
Kolo Zápasy Súťaž Výsledok Dátum
1. HC Lučenec – MHK Rimavská Sobota II. LMŽ 2 : 6 3. októbra 2010
2. HC 07 Detva - HC Lučenec II. LMŽ 3 : 10 10. októbra 2010
3. HC Lučenec - voľno II. LMŽ - : - 17. októbra 2010
4. HC Lučenec - HK TJ Iskra Partizánske II. LMŽ 7 : 4 24. októbra 2010
5. MHK Ružomberok - HC Lučenec II. LMŽ 2 : 6 31. októbra 2010
6. MHK Rimavská Sobota - HC Lučenec II. LMŽ 5 : 2 7. novembra 2010
7. HC Lučenec - HC 07 Detva II. LMŽ 5 : 3 10. november 2010
8. HC Lučenec - voľno II. LMŽ - : - 21. novembra 2010
9. HK TJ Iskra Partizánske - HC Lučenec II. LMŽ 4 : 6 28. novembra 2010
10. HC Lučenec - MHK Ružomberok II. LMŽ 4 : 5 5. decembra 2010
11. HC Lučenec – MHK Rimavská Sobota II. LMŽ 1 : 13 13. marca 2011
12. HC 07 Detva - HC Lučenec II. LMŽ 3 : 6 19. decembra 2010
13. HC Lučenec - voľno II. LMŽ - : - 9. januára 2011
14. HC Lučenec - HK TJ Iskra Partizánske II. LMŽ 4 : 6 16. januára 2011
15. MHK Ružomberok - HC Lučenec II. LMŽ 7 : 3 10. marca 2011
16. MHK Rimavská Sobota - HC Lučenec II. LMŽ 2 : 3 30. januára 2011
17. HC Lučenec - HC 07 Detva II. LMŽ 3 : 2 5. februára 2011
18. HC Lučenec - voľno II. LMŽ - : - 13. februára 2011
19. HK TJ Iskra Partizánske - HC Lučenec II. LMŽ 4 : 3 20. februára 2011
20. HC Lučenec - MHK Ružomberok II. LMŽ 0 : 9 27. februára 2011








TURNAJ V PARTIZÁNSKOM



29. december 2010

HC Lučenec – HK Púchov skupina 2 : 1

HK TJ Iskra Partizánske - HC Lučenec skupina 5 : 0

HC Lučenec - HK 91 Senica o 3.miesto 2 : 3 4.miesto








TURNAJ V RIMAVSKEJ SOBOTE



5. a 6. marca 2011

HC Lučenec – HKM R. Sobota skupina 0 : 5

HC 46 Bardejov - HC Lučenec skupina 3 : 2

HC Lučenec - HK ISKRA Partizánske skupina 6 : 2

HC 05 Banská Bystrica - HC Lučenec skupina 1 : 1 4.miesto