Úvod Sezóna 2009-2010 Mladší žiaci - 1.kolo

Mladší žiaci - 1.kolo

1.kolo, 27.09.2009    2. liga mladší žiaci

STZ_thumb

HC Lučenec - HK Brezno B 4    :   15 (0:5, 2:1, 2:9)

Góly HC Lučenec: Bálint, 2x Novák, Gál

Zostava HC Lučenec: Hudec Patrik, Hudec Erik, Trojčák Mirko, Chlepčok Ján, Vilhan Jozef, Gál Roman, Bálint Maťo, Kolpaský Dávid, Novák Viktor, Krško Štefan, Lúč Marek, Fedeš Milan, Kelemen Miloš, Nagy Norbert.

Úvodný zápas pre našich chlapcov nedopadol najlepšie, avšak nepriaznivý výsledok treba pripísať aj tomu, že mladší žiaci začali túto sezónu s novým kádrom hráčov, bez prípravných zápasov a len s dvoma týždňami tréningovej prípravy.

V prvej tretine sa súper ujal vedenia a tak ju aj ukončil 0-5, no po prestávke nastúpili naši chlapci s plným nasadením do boja a tretina patrila im s výsledkom 2-1.
Posledná tretina však bola nad ich sily a túto ukončili prehrou 2-9.

V konečnom dôsledku je treba povedať, že naši chlapci si proti súperovi viedli statočne a veríme, že pod vedením nového trénera (o.i. hlavný metodik a šéftréner mládeže) budú výsledky ďalších zápasov omnoho lepšie.