1. liga 7. + 6. ročnik - rozpis zápasov

Nedeľa, 15 Spetember 2013 08:12 HC administrator
 Tlač
POŠTOVÁ BANKA I. liga mladších žiakov „B“ ( 7 + 6 )  
 
Počet účastníkov : 11  
 
Účastníci :  
1. HKM Rimavská Sobota
2. MŠHK - mládež Prievidza
3. HK ALTIS Námestovo
4. HK Lokomotíva Nové Zámky
5. HC Petržalka
6. MHK Dolný Kubín
7. HK Levice
8. HC Lučenec
9. HK Ružomberok
10. HK 95 Považská Bystrica
11. MHK Dubnica nad Váhom
 
Hrací deň : sobota 09:00 a 11,30 hod., pondelok až piatok : 14,30 a 17,00 hod.  
Hrací  deň a začiatok  stretnutí v domácom  prostredí :  
 
MHK Rimavská Sobota : o 10,00 a 12,30 hod.  
  
Veková kategória ml. žiaci : po 31.08.2000 do 01.09.2002 (ročník 2000, 2001, do 01.9.2002)  
 
Model: každý s každým 1x doma a 1x vonku, - 20 zápasov / 22 kôl. 
Bodovanie : 2 body – výhra, 1 bod – remíza, 0 – bodov prehra.
Vyžrebovanie:
1.   kolo:  sobota  28. 09. 2013
2.   kolo:  sobota  05. 10. 2013
11001/12001
Rim. Sobota
-
voľno
11007/12007
voľno
-
Levice
11002/12002
Prievidza
-
Dubnica
11008/12008
Lučenec
-
D. Kubín
11003/12003
Námestovo
-
P. Bystrica
11009/12009
Ružomberok
-
Petržalka
11004/12004
Nové Zámky
-
Ružomberok
11010/12010
P. Bystrica
-
Nové Zámky
11005/112005
Petržalka
-
Lučenec
11011/12011
Dubnica
-
Námestovo
11006/12006
D. Kubín
-
Levice
11012/12012
Rim. Sobota
-
Prievidza
3.   kolo:  sobota  12. 10. 2013
4.   kolo:  sobota 19. 10. 2013
11013/12013
Prievidza
-
voľno
11019/12019
voľno
-
Lučenec
11014/12014
Námestovo
-
Rim. Sobota
11020/12020
Ružomberok
-
Levice
11015/12015
Nové Zámky
-
Dubnica
11021/12021
P. Bystrica
-
D. Kubín
11016/12016
Petržalka
-
P. Bystrica
11022/12022
Dubnica
-
Petržalka
11017/12017
D. Kubín
-
Ružomberok
11023/12023
Rim. Sobota
-
Nové Zámky
11018/12018
Levice
-
Lučenec
11024/12024
Prievidza
-
Námestovo
5.   kolo:  sobota  26. 10. 2013
6.   kolo:  sobota 09 . 11. 2013
11025/12025
Námestovo
-
voľno
11031/12031
voľno
-
Ružomberok
11026/12026
Nové Zámky
-
Prievidza
11032/12032
P. Bystrica
-
Lučenec
11027/12027
Petržalka
-
Rim. Sobota
11033/12033
Dubnica
-
Levice
11028/12028
D. Kubín
-
Dubnica
11034/12034
Rim. Sobota
-
D. Kubín
11029/12029
Levice
-
P. Bystrica
11035/12035
Prievidza
-
Petržalka
11030/12030
Lučenec
-
Ružomberok
11036/12036
Námestovo
-
Nové Zámky
7.   kolo: sobota 16. 11. 2013
8.   kolo:  sobota  23. 11. 2013
11037/12037
Nové Zámky
-
voľno
11043/12043
voľno
-
P. Bystrica
11038/12038
Petržalka
-
Námestovo
11044/12044
Dubnica
-
Ružomberok
11039/12039
D. Kubín
-
Prievidza
11045/12045
Rim. Sobota
-
Lučenec
11040/12040
Levice
-
Rim. Sobota
11046/12046
Prievidza
-
Levice
11041/12041
Lučenec
-
Dubnica
11047/12047
Námestovo
-
D. Kubín
11042/12042
Ružomberok
-
P. Bystrica
11048/12048
Nové Zámky
-
Petržalka
9.   kolo:  sobota 30. 11. 2013
10.  kolo:  sobota  07. 12. 2013
11049/12049
Petržalka
-
voľno
11055/12055
voľno
-
Dubnica
11050/12050
D. Kubín
-
Nové Zámky
11056/12056
Rim. Sobota
-
P. Bystrica
11051/12051
Levice
-
Námestovo
11057/12057
Prievidza
-
Ružomberok
11052/12052
Lučenec
-
Prievidza
11058/12058
Námestovo
-
Lučenec
11053/12053
Ružomberok
-
Rim. Sobota
11059/12059
Nové Zámky
-
Levice
11054/12054
P. Bystrica
-
Dubnica
11060/12060
Petržalka
-
D. Kubín
11.   kolo:  sobota  14. 12. 2013
12.  kolo:  sobota  21. 12. 2013
11061/12061
D. Kubín
-
voľno
11067/12067
voľno
-
Rim. Sobota
11062/12062
Levice
-
Petržalka
11068/12068
Dubnica
-
Prievidza
11063/12063
Lučenec
-
Nové Zámky
11069/12069
P. Bystrica
-
Námestovo
11064/12064
Ružomberok
-
Námestovo
11070/12070
Ružomberok
-
Nové Zámky
11065/12065
P. Bystrica
-
Prievidza
11071/12071
Lučenec
-
Petržalka
11066/12066
Dubnica
-
Rim. Sobota
11072/12072
Levice
-
D. Kubín
13.  kolo:  sobota  11. 01. 2014
14.  kolo:  sobota  18. 01. 2014
11073/12073
Levice
-
voľno
11079/12079
voľno
-
Prievidza
11074/12074
D. Kubín
-
Lučenec
11080/12080
Rim. Sobota
-
Námestovo
11075/12075
Petržalka
-
Ružomberok
11081/12081
Dubnica
-
Nové Zámky
11076/12076
Nové Zámky
-
P. Bystrica
11082/12082
P. Bystrica
-
Petržalka
11077/12077
Námestovo
-
Dubnica
11083/12083
Ružomberok
-
D. Kubín
11078/12078
Prievidza
-
Rim. Sobota
11084/12084
Lučenec
-
Levice
15.  kolo:  sobota  25. 01. 2014
16.  kolo:  sobota  01. 02. 2014
11085/12085
Lučenec
-
voľno
11091/12091
voľno
-
Námestovo
11086/12086
Levice
-
Ružomberok
11092/12092
Prievidza
-
Nové Zámky
11087/12087
D. Kubín
-
P. Bystrica
11093/12093
Rim. Sobota
-
Petržalka
11088/12088
Petržalka
-
Dubnica
11094/12094
Dubnica
-
D. Kubín
11089/12089
Nové Zámky
-
Rim. Sobota
11095/12095
P. Bystrica
-
Levice
11090/12090
Námestovo
-
Prievidza
11096/12096
Ružomberok
-
Lučenec
7.  kolo:  sobota  08. 02. 2014
18.  kolo:  sobota  15. 02. 2014
11097/12097
Ružomberok
-
voľno
11103/12103
voľno
-
Nové Zámky
11098/12098
Lučenec
-
P. Bystrica
11104/12104
Námestovo
-
Petržalka
11099/12099
Levice
-
Dubnica
11105/12105
Prievidza
-
D. Kubín
11100/12100
D. Kubín
-
Rim. Sobota
11106/12106
Rim. Sobota
-
Levice
11101/12101
Petržalka
-
Prievidza
11107/12107
Dubnica
-
Lučenec
11102/12102
Nové Zámky
-
Námestovo
11108/12108
P. Bystrica
-
Ružomberok
19.  kolo:  sobota  22. 02. 2014
20.  kolo:  sobota  01  03. 02. 2014
11109/12109
P. Bystrica
-
voľno
11115/12115
voľno
-
Petržalka
11110/12110
Ružomberok
-
Dubnica
11116/12116
Nové Zámky
-
D. Kubín
11111/12111
Lučenec
-
Rim. Sobota
11117/12117
Námestovo
-
Levice
11112/12112
Levice
-
Prievidza
11118/12118
Prievidza
-
Lučenec
11113/12113
D. Kubín
-
Námestovo
11119/12119
Rim. Sobota
-
Ružomberok
11114/12114
Petržalka
-
Nové Zámky
11120/12120
Dubnica
-
P. Bystrica
21.  kolo:  sobota  08. 03. 2014
22.  kolo:  sobota  15. 03. 2014
11121/12121
Dubnica
-
voľno
11127/12127
voľno
-
D. Kubín
11122/12122
P. Bystrica
-
Rim. Sobota
11128/12128
Petržalka
-
Levice
11123/12123
Ružomberok
-
Prievidza
11129/12129
Nové Zámky
-
Lučenec
11124/12124
Lučenec
-
Námestovo
11130/12130
Námestovo
-
Ružomberok
11125/12125
Levice
-
Nové Zámky
11131/12131
Prievidza
-
P. Bystrica
11126/12126
D. Kubín
-
Petržalka
11132/12132
Rim. Sobota
-
Dubnica