Úvod Iné Začiatok hokejovej prvoligovej sezóny

Začiatok hokejovej prvoligovej sezóny

Začiatok hokejovej prvoligovej sezóny

Naši mladí hokejisti si  po namáhavej sezóne chvíľku oddýchli a v máji začala  letná príprava na suchu, ktorá vyvrcholila koncom júna sústredením  mladších a starších žiakov v Penzione  Kerametal – Areál Športov Látky, kde hráči  absolvovali vo výborných tréningových podmienkach troj- fázové tréningy.
Letná príprava pokračovala aj v auguste na suchu a koncom augusta sa realizoval unikátny týždenný tréningový kemp na ľade a na suchu s účasťou 60 hráčov. Denne boli dva  tréningy na  ľade a dva na sucho.
V septembri sme hrali priateľské zápasy s Prievidzou. Výsledky starší žiaci LC-PD
3:3 a 4:12 a mladší žiaci  LC – PD 4:2 a 4:4.

Poďakovanie za letnú prípravu  patrí  hlavnému trénerovi Martinovi Siskovičovi, asistentovi trénera Jozefovi Rákošovi, vedúcemu družstva Petrovi Sarvašovi a Jozefovi Luptákovi. Zároveň ďakujeme  aj všetkým sponzorom, rodičom a priateľom hokejového klubu, ktorí nás podporujú a s nadšením fandia našim chlapcom.
Čaká nás náročná sezóna a  konfrontácia s prvoligovými družstvami.
Naša skupina: Zvolen, Banská Bystrica, Dubnica nad Váhom, Púchov, Ružomberok a Lučenec (najvyššia mládežnícka hokejová súťaž na Slovensku) je naozaj náročná a pevne veríme, že našim chlapcom sa bude aspoň tak dariť ako minulý rok.