HC Lučenec

  •  Zväčšiť písmo
  •  Predvolená veľkosť písma
  •  Zmenšiť písmo
Úvod Iné Ocenenie mesta pre odchovanca nášho klubu - Michal Danko

Ocenenie mesta pre odchovanca nášho klubu - Michal Danko

 Email  Tlač  PDF

Mená najúspešnejších športovcov a klubov mesta Lučenec za rok 2010 sú už známe, no neznámi sú ešte lučenskí odchovanci, ktorí si v Dvorane Reduty taktiež prevzali z rúk primátorky mesta Lučenec Alexandry Pivkovej a predsedu komisie športu pri MsZ Pavla Kalinského športové ocenenia. Sú poďakovaním mesta za ich vynikajúce výsledky, zviditeľňovanie Lučenca na Slovensku i v zahraničí a v neposlednom rade za tvrdú prácu a poctivý tréning.

MichalDanko

MICHAL DANKO - hokejový obranca, ktorý sa ako prvý odchovanec lučeneckého hokeja zapísal do seniorských extraligových štatistík. V sezóne 2008/2009 bol ako 18-ročný zaradený do základného kádra prvoligového tímu seniorov HKM Lučenec. V sezóne 2009/2010 obliekal dres juniorov HKM Zvolen (3. miesto v Slovnaft extralige juniorov). V septembri 2010 prestúpil do klubu MHC Martin, kde striedavo hrával extraligu juniorov a hosťoval v I. lige seniorov v družstve MHK D. Kubín. V extraligovom tíme mužstva seniorov MHC Mountfield odohral 6 súťažných zápasov. Je čerstvým držiteľom titulu vicemajstra SR v súťaži Slovnaft extraliga juniorov v sezóne 2010/2011.

(text a foto Ján Šnúrik)

 

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Booking.com
firefox-and-ie
Optimalizované pre Mozilla Firefox


Vytvorené (c) HC Lučenec. Hostované T-net.