Úvod Sezóna 2013-2014 SDP 5. ročník - 14. -16. kolo

SDP 5. ročník - 14. -16. kolo

SDP 5. ročník, 15.12.2013, 14. kolo.
HC Lučenec – MHK Blesky Detva 9:0 (3:0, 2:0, 4:0)
Góly LC: Rákoš 2, Dokoupil 2, Lalík 2, Burdilák, Fungáč, Sirotka. Zostava HC Lučenec: Láska, Kurčík, Lalík, Fungáč, Burdilák, Babic, Rákoš, Kanát, Dokoupil, Ukrop, Matúška, Sirotka, Hronček, Gemer, Badinka, Plaucha, Janíček, Stančíková.

Komentár trénera: Po slabšom rozbehu sa chalani po strelení gólu uvoľnili a zápas mali po celý čas pod kontrolou. Pekné hokejové akcie a zodpovedné bránenie priniesli svoje ovocie nielen vo výsledku ale aj dobrého dojmu z hry.

SDP 5. ročník, 20.12.2013, 15. kolo.
HC 05 Banská Bystrica - HC Lučenec 14:8 (3:4, 4:3, 7:1)
Góly LC: Rákoš 2, Dokoupil, Hronček, Lalík, Srník, Gemer, Kanát.
Zostava HC Lučenec: Števák, Kurčík, Lalík, Fungáč, Burdilák, Babic, Rákoš, Kanát, Dokoupil, Ukrop, Srník, Sirotka, Hronček, Gemer, Badinka, Plaucha, Janíček, Stančíková.

Komentár trénera: Ak v zápase strelíte osem gólov a prehráte, je to na zamyslenie. Obidve družstvá už akoby od začiatku zabudli na obranu a nebola otázka kto gól dá, ale skôr kto ho nedá. Aj tak je 22 gólov na vyrovnané družstvá priveľa a s predvedenou hrou v obrane nemôžeme byť spokojní.

SDP 5. ročník, 5.1.2014, 16. kolo.
HC Lučenec – HC 07 Detva 6:4 (1:0, 4:1, 1:3)
Góly LC: Rákoš 2, Hronček 2, Srník, Lalík.
Zostava HC Lučenec: Kurčík, Láska, Lalík, Fungáč, Matúška, Babic, Rákoš, Kanát, Dokoupil, Ukrop, Srník, Hronček, Gemer, Badinka, Plaucha, Janíček, Stančíková, Činčura.

Komentár trénera: Počas celého zápasu sme mali prevahu, no šance sa nám hneď nedarilo premieňať. Citeľnou v tomto smere bola maródka troch útočných opôr a tak mali šancu sa predviesť mladší hráči, ktorí ale ešte musia zbierať skúsenosti. Po druhej tretine sme už boli na koni, no bola to Detva ktorá využila naše zmätky v rozohrávke a strelila v krátko slede tri góly čo náš rozbeh zbrzdilo. Nový rok sme však začali výhrou a to samozrejme teší.
Tréner: Mgr. Andrej Péter, Róbert Imrovič.