Úvod Sezóna 2013-2014 SDP 5. ročník - 6. kolo

SDP 5. ročník - 6. kolo

SDP 5. ročník, 20.10.2013, 6. kolo.
HC Lučenec – HC 07 Detva 11:5 (2:0,4:3,5:2)
Góly LC: 2x Lalík, 2x Ridzoň, Rákoš, Ukrop, Ďurík, Gemer, Galdík, Matúška, Činčura. Zostava HC Lučenec: Števák, Kurčík, Lalík, Fungáč, Burdilák, Babic, Ďurík, Rákoš, Kanát, Dokoupil, Ukrop, Plaucha, Janíček, Láska, Galdík, Ridzoň, Matúška, Hronček, Činčura, Gemer, Zöld, Badinka.

Komentár trénera: Zápas splnil dva hlavné ciele. Prvým bolo víťazstvo celého družstva, ktoré namiesto zvyčajných troch pätiek nastúpilo kompletné v štyroch formáciach. Druhým cielom bolo venovanie tohto výsledku nášmu spoluhráčovi, ktorí sa žiaľ so zdravotných dôvodov musí s hokejom na dlhý čas rozlúčiť a preto aj viedol družstvo ako kapitán. Oproti predchádzajúcemu vzájomnému zápasu, to už neboli také gólové hody, lebo pri štyroch formáciách sa hráči nedostanú do potrebného herného tempa.

Tréner: Mgr. Andrej Péter, Róbert Imrovič.

Komentárov

0 #1 Erika 2013-10-22 10:28