Úvod Sezóna 2013-2014 SDP 5. ročník - 5. kolo

SDP 5. ročník - 5. kolo

SDP 5. ročník, 13.10.2013, 5. kolo.
HC 05 Banská Bystrica - HC Lučenec  6:9 (0:4,2:2,4:3)
Góly LC: 4x Dokoupil, Fungáč, Rákoš, Kanát, Schwendeler, Lalík. Zostava HC Lučenec: Števák, Kurčík, Lalík, Fungáč, Burdilák, Babic, Ďurík, Rákoš, Kanát, Dokoupil, Ukrop, Stančíková, Schwendeler, Hronček, Činčura, Gemer, Zöld, Badinka.

Komentár trénera: Posledným súperom, s ktorým sme si ešte sily nezmerali bolo družstvo s veľkým hokejovým menom a tradíciou. My sme však do polovičky zápasu ukazovali, že veľkých mien sa nebojíme a na ľade sme jasne dominovali. Od stavu 0:6 sme sa však nepochopiteľne uspokojili a mohlo sa nám to vypomstiť. Súper trestal naše chyby a poľavenie v nasadení až do stavu 4:6, keď sa nám po oddychovom čase podarilo streliť rýchle dva góly a výhru ustrážiť. Celkovo však s predvedeným výkonom môžeme byť spokojní len čiastočne, pretože sme zabudli na to, že hokej sa hrá 60 minút. Tento zápas sme mali vyhrať oveľa jednoznačnejšie.

Tréner: Andrej Péter.

Komentárov

0 #1 niikto 2013-10-19 17:51
tak akoze trenerov mame vacej