Úvod Sezóna 2013-2014 SDP 5. ročník - 4. kolo

SDP 5. ročník - 4. kolo

SDP 5. ročník, 06.10.2013, 4. kolo.
HC Lučenec –MHK Blesky Detva 11:3 (2:2,9:1,0:0)
Góly LC: 3x Fungáč, 2x Rákoš, 2x Kanát, Dokoupil, Matúška, Činčura, Plavucha. Zostava HC Lučenec:Števák, Kurčík, Lalík, Fungáč, Burdilák, Babic, Ďurík, Rákoš, Kanát, Dokoupil, Ukrop, Stančíková, Plavucha, Srník, Matúška, Hronček, Janíček, Činčura, Gemer.

Komentár trénera: Pred zápasom sme vedeli, že proti druhému družstvu Detvy v súťaži to nebude jednoznačná jazda hneď od začiatku. Prvá tretina to jasne potvrdila, keď naši hráči narážali na vytrvalý odpor súpera, ktorý neraz pohrozil protiútokmi. V druhej tretine sa však náš "gólostroj" rozbehol na plno a jedna krajšia akcia striedala druhú, čoho výsledkom bola absolútna gólová dominancia. V tretej tretine sme sa snažili ešte o prikrášlenie skóre, čo sa však nepodarilo. Pred budúcim zápasom s Banskou Bystricou sme sa však dobre naladili.

Tréner: Andrej Péter.