Úvod Sezóna 2013-2014 5. ročník - 2. kolo

5. ročník - 2. kolo

2. kolo. SDP 5. ročník, 22.9.2013
HC Lučenec - HKM Zvolen 13: 7
Góly LC: 4x Rákoš, 3x Fungáč 3, 2x Burdilák, 2x Kanát, 2x Dokoupil. Zostava HC Lučenec: Kurčík, Števák, Babic, Badinka, Ukrop, Sirotka, Plavucha, Stančíková, Gemer, Lalík, Fungáč, Rákoš, Hronček, Kanát, Dokoupil,  Ridzoň, Zöld, Galdík, Burdilák.

Komentár trénera: Súper zvučného hokejového mena bol veľkou motiváciou sa v zápase herne vytiahnuť, čo sa nám aj podarilo. S výnimkou herného výpadku v druhej tretine sme mali hru pevne pod kontrolou. Zápas potvrdil, že v útoku sme veľmi silní, no sedem inkasovaných gólov je priveľa. Sme na začiatku sezóny tak zápasy berieme aj ako preverovanie silných a slabých stránok našej hry. Dnes sa ešte z pekného výsledku radujme, ale od zajtra už chceme stáť nohami pevne na zemi a ďalej na sebe tvrdo pracovať.

Tréner: Andrej Péter.